Botoks to temat kontrowersyjny. Zwolennicy zachwalają jego niesamowite działanie, przeciwnicy twierdzą, że niszczy naturalne piękno. Jak jest naprawdę?

Zastrzyki z toksyny botulinowej, czyli tak zwanego jadu kiełbasianego, to doskonały przykład zastosowania groźnej substancji w służbie urody i zdrowia. Małe dawki botoksu tymczasowo porażają i osłabiają mięśnie twarzy, dzięki czemu zmarszczki mimiczne stają się mniej widoczne, a pacjentka zyskuje młodszy wygląd. Jad kiełbasiany wykorzystuje się również w leczeniu nadpotliwości, chorób neurologicznych i zeza. Zabiegi z zastosowaniem toksyny botulinowej, wykonywane przez doświadczonego specjalistę są bezpieczne, ale nie należy poddawać się im zbyt często.

WIĘCEJ NA TEMAT W SERWISIE abcZDROWIE.pl


Partnerem serwisu jest


Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

czupurna (gość)

Byłam sceptyczna i bałam się bólu, ale jestem już prawie miesiąc ,,po". Efekt po prostu bossski. Czoło idealnie gładkie, zero tych irytujących promyczków przy uśmiechu. Fajne uczucie jak nie można - mimo wysiłków- zmarszczyć czoła ani brwi. Samo wstrzyknięcie boli. Nie ma efektów dodatkowych w postaci siniaków czy zaczerwienienia, u mnie był jedynie ból głowy który pojawił się w ok. godzinę po zabiegu i trwał też z godzinę. Efekt tak mnie oczarował ze na 100% powtórzę za ok. 5 miesięcy. Najważniejsze, żeby trafić na profesjonalny gabinet. Ja byłam w Bella Derm w Warszawie. Polecam gorąco!

DEMON

Jak nie chcesz mieć zmarszczek
i wglądać okropnie poprawa
odrobinę botoksu i innymi zabiegami to nic złego
To znaczy że człowiek kobieta lub mężczyzna o siebie dba

Więcej na temat: